Grohe Essence bateria umywalkowa brushed hard graphite 24173AL1

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 2,5 kg |
|---|---|
| Wersja baterii | Jednootworowa |
| Rodzaj regulacji | Jednouchwytowa |
| Wysokość baterii | 193 mm |
| Zasięg wylewki | 114 mm |
| Głowica | GROHE SilkMove ceramiczna 28 mm |
| Ogranicznik temperatury | Tak |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| GROHE Water Saving | mniejsze zużycie wody |
| Maksymalne natężenie przepływu | 5 l/min (przy 3 barach) |
| GROHE AquaGuide | regulowany perlator |
| Wylewka | obrotowa z perlatorem i ogranicznikiem obrotu |
| Regulowany kąt obrotu | 0° / 150° / 360° |
| Korek w zestawie | metalowy zestaw odpływowy z drążkiem pociąganym 1 1/4" |
| Rodzaj węży | Giętkie węże przyłączeniowe |
| Rekomendowane ciśnienie | min. 1,0 bar |
| Producent | Grohe |
| Kolor | brushed hard graphite |
966,00 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 966,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
