Grohe Essence bateria umywalkowa chrom 24172001

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wysokość baterii | 174 mm |
| Zasięg wylewki | 116 mm |
| Wersja baterii | Jednootworowa |
| Wylewka | Stała |
| Głowica | GROHE SilkMove ceramiczna 28 mm |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| Rodzaj regulacji | Jednouchwytowa |
| GROHE Water Saving | mniejsze zużycie wody |
| Maksymalne natężenie przepływu | 5 l/min (przy 3 barach) |
| GROHE AquaGuide | regulowany perlator |
| Rodzaj węży | Giętkie węże przyłączeniowe |
| Producent | Grohe |
| Kolor | Chrom |
545,00 zł / szt.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 545,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
