Grohe Essence bateria umywalkowa rozmiar XL hard graphite 32901A01

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wysokość baterii | 364 mm |
| Zasięg wylewki | 179 mm |
| Wylewka | obrotowa z perlatorem i ogranicznikiem obrotu |
| Rodzaj regulacji | Jednouchwytowa |
| Montaż | Stojący |
| Głowica | GROHE SilkMove ceramiczna 28 mm |
| Ogranicznik temperatury | Tak |
| GROHE Water Saving | ogranicznik przepływu 6.6 l/min |
| GROHE AquaGuide | regulowany perlator |
| Rekomendowane ciśnienie | min. 1,0 bar |
| Rodzaj węży | Giętkie węże przyłączeniowe |
| Wykończenie | Połysk |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| Producent | Grohe |
| Kolor | hard graphite |
1469,00 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 0 zł
Poprzednia najniższa cena: 1469,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
