Grohe Essence bateria umywalkowa rozmiar XL phantom black 24170KF1

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wysokość baterii | 364 mm |
| Zasięg wylewki | 179 mm |
| Rodzaj regulacji | Jednouchwytowa |
| Głowica | GROHE SilkMove ceramiczna 28 mm |
| Ogranicznik temperatury | Tak |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| GROHE Water Saving | mniejsze zużycie wody |
| Maksymalne natężenie przepływu | 6,5 l/min (przy 3 barach) |
| GROHE AquaGuide | regulowany perlator |
| Wylewka | obrotowa z perlatorem i ogranicznikiem obrotu |
| Rodzaj węży | Giętkie węże przyłączeniowe |
| Rekomendowane ciśnienie | min. 1,0 bar |
| Producent | Grohe |
| Kolor | Phantom Black |
1292,00 zł / szt.
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 1292,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
