Grohe Essence bateria wannowa Warm Sunset 33624DA1

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Zasięg wylewki | 193 mm |
| Wylewka | Stała |
| Wersja baterii | Dwuotworowa |
| Montaż | Ścienny |
| Rodzaj regulacji | Jednouchwytowa |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| Zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym | Tak |
| Wyjście prysznica | 1/2" |
| Element podtynkowy | Nie jest wymagany |
| Wykończenie | Połysk |
| Zawór zwrotny | Zintegrowany |
| Rekomendowane ciśnienie | min. 1,0 bar |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Producent | Grohe |
| Kolor | warm sunset |
1049,00 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 1049,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
