Grohe Essence bateria wannowa wolnostojąca brushed hard graphite 25248AL1

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 8,5 kg |
|---|---|
| Zasięg wylewki | 277 mm |
| Wysokość baterii | 780-884 mm |
| Głowica | GROHE SilkMove głowica ceramiczna 35 mm |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| Przełącznik | Wanna/prysznic |
| Element podtynkowy | zamawiany osobno 45984001 |
| Wylewka | obrotowa z perlatorem i ogranicznikiem obrotu |
| Regulowany kąt obrotu | 0° / 150° / 360° |
| Rodzaj węży | wąż prysznicowy Silverflex 1250 mm |
| Rekomendowane ciśnienie | min. 1,0 bar |
| Producent | Grohe |
| Wykończenie | Matowe |
| Kolor | brushed hard graphite |
6219,00 zł / szt.
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 6219,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
