Grohe Essence bateria wannowa wolnostojąca Hard Graphite 23491A01

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wysokość baterii | 780-884 mm |
| Zasięg wylewki | 277 mm |
| Wylewka | Obrotowa |
| Wersja baterii | Jednootworowa |
| Rodzaj regulacji | Jednouchwytowa |
| Element podtynkowy | zamawiany osobno 45984001 |
| Głowica | GROHE SilkMove głowica ceramiczna 35 mm |
| Ogranicznik temperatury | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym | Tak |
| Zawór zwrotny | Zintegrowany zawór zwrotny w wyjściu prysznica 1/2" |
| Rekomendowane ciśnienie | min. 1,0 bar |
| Przełącznik | Wanna/prysznic |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| Silverflex | wąż prysznicowy 1250 mm |
| Wykończenie | Połysk |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Wysyłka | Kurier |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Producent | Grohe |
| Kolor | hard graphite |
5910,90 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 5910,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
