Grohe Essence bateria wannowa z zestawem punktowym 33628001

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wylewka | Stała |
| Wersja baterii | Dwuotworowa |
| Głowica | GROHE SilkMove głowica ceramiczna 35 mm |
| Ogranicznik temperatury | Tak |
| Przełącznik | Wanna/prysznic |
| Zawór zwrotny | Zintegrowany |
| Wyjście prysznica | 1/2" |
| Rekomendowane ciśnienie | min. 1,0 bar |
| Długość węża | 1500 mm |
| Zasięg wylewki | 193 mm |
| Producent | Grohe |
860,00 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 860,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
