Grohe Essence New bateria umywalkowa 2-otworowa Cool Sunrise 19408GL1

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Zasięg wylewki | 183 mm |
| Wylewka | Stała |
| Wersja baterii | Dwuotworowa |
| Rodzaj regulacji | Jednouchwytowa |
| GROHE AquaGuide | regulowany perlator |
| Rozstaw między wylewką a dźwignią | 110 mm |
| Rekomendowane ciśnienie | min. 1,0 bar |
| Wykończenie | Połysk |
| Wysyłka | Kurier |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| Dostępność | Wysyłka: 24h |
| Producent | Grohe |
| Kolor | cool sunrise |
970,90 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 970,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
