Grohe Essence New Bateria Umywalkowa 2-Otworowa brushed warm sunset 19408DL1

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Zasięg wylewki | 183 mm |
| Wylewka | Stała |
| Montaż | Podtynkowy |
| Element podtynkowy | Zamawiany osobno 23571000 |
| Rodzaj regulacji | Jednouchwytowa |
| Rodzaj dźwigni | metalowa |
| Rozstaw między wylewką a dźwignią | 110 mm |
| Wersja baterii | Dwuotworowa |
| GROHE Water Saving | Perlator 5,7 l/min |
| GROHE AquaGuide | regulowany perlator |
| Rozeta ścienna | Metalowa |
| Rekomendowane ciśnienie | min. 1,0 bar |
| Wykończenie | Matowe |
| Wysyłka | Kurier |
| Producent | Grohe |
| Kolor | brushed warm sunset |
1080,90 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 1080,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
