Grohe Euphoria SmartControl system 260 mono system prysznicowy z termostatem chrom 26509000

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 9,5 kg |
|---|---|
| Ramię prysznicowe | 450 mm |
| Termostat | SmartControl |
| Przełącznik | Deszczownica/ prysznic ręczny |
| Rodzaj strumienia | Deszczownica Rain, SmartRain, Jet |
| Maksymalne natężenie przepływu | 15 l /min ( przy 3 barach ) |
| Wąż prysznicowy | Silverflex 1750 mm 1/2" x 1/2" |
| GROHE DreamSpray | Perfekcyjny natrysk |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| GROHE CoolTouch | Brak ryzyka oparzeń o gorące powierzchnie |
| GROHE TurboStat | Głowica termostatyczna |
| GROHE ProGrip | Uchwyty z radełkowaną strukturą |
| GROHE Water Saving | mniejsze zużycie wody |
| GROHE SafeStop | Blokada na 38°C |
| GROHE SafeStop Plus | W zestawie opcjonalny ogranicznik temperatury 43°C |
| Przełącznik SmartControl | regulacja przepływu wody: od oszczędnego strumienia GROHE Water Saving do pełnego przepływu Full Flow |
| GROHE EasyReach | zintegrowana półka |
| SpeedClean | System przeciw osadom wapiennym |
| Kanał wodny | Wewnętrzny |
| TwistStop | System zapobiegający skręcaniu węża prysznicowego |
| Przystosowany do podgrzewaczy przepływowych | o mocy min. 18 kW |
| Wykończenie | Połysk |
| Montaż | Ścienny |
| Producent | Grohe |
| Kolor | Chrom |
2677,00 zł / szt.
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 2677,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
