Grohe Eurocube 4-otworowa bateria wannowa chrom 19897001

- elementy składowe:
- mocowanie wylewki
- element obsługi mieszacza jednouchwytowego
- metalowa dźwignia
- wylewka wannowa z perlatorem
- słuchawka prysznicowa Euphoria Cube+ 6,6 l/min
- przyłącze węża prysznicowego
| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 8,5 kg |
|---|---|
| Rodzaj regulacji | Jednouchwytowa |
| Przełącznik | Wanna/prysznic |
| Głowica | GROHE SilkMove głowica ceramiczna 46 mm |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| Wąż prysznicowy | 2000 mm, chrom |
| Rodzaj węży | Giętkie węże przyłączeniowe |
| Zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym | Tak |
| Rekomendowane ciśnienie | min. 1,0 bar |
| Producent | Grohe |
| Kolor | Chrom |
3253,90 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 3253,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
