Grohe Eurocube bateria wannowo prysznicowa chrom 23141000

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Zasięg wylewki | 181 mm |
| Montaż | Ścienny |
| Rodzaj regulacji | Jednouchwytowa |
| Głowica | GROHE SilkMove głowica ceramiczna 46 mm |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| Przełącznik | Wanna/prysznic |
| Zawór zwrotny | Zintegrowany zawór zwrotny w wyjściu prysznica 1/2" |
| Wąż prysznicowy | 1500 mm |
| Rekomendowane ciśnienie | min. 1,0 bar |
| Producent | Grohe |
| Kolor | Chrom |
| Wykończenie | Połysk |
1009,00 zł / szt.
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 1009,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
