Grohe Eurosmart bateria umywalkowa chrom 23322003

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wylewka | Stała |
| Wykończenie | Połysk |
| Wersja baterii | Jednootworowa |
| Wysyłka | Kurier |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Montaż | Stojąca |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Producent | Grohe |
| Głowica | GROHE SilkMove ceramiczna 28 mm |
| Ogranicznik temperatury | Tak |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| GROHE Water Saving | mniejsze zużycie wody |
| Osobne kanały wodne | Brak kontaktu wody z ołowiem i niklem |
| GROHE FastFixation | System szybkiego montażu |
| Korek w zestawie | metalowy zestaw odpływowy z drążkiem pociąganym 1 1/4" |
| Rodzaj węży | Giętkie węże przyłączeniowe |
| Rodzaj regulacji | Jednouchwytowa |
| Wysokość baterii | 195 mm |
| Zasięg wylewki | 121 mm |
349,00 zł / szt.
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 349,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
