Grohe Eurosmart bateria wannowa z zestawem prysznicowym chrom 33302003

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Montaż | Natynkowy |
|---|---|
| Głowica | GROHE SilkMove głowica ceramiczna 35 mm |
| Ogranicznik temperatury | regulowany ogranicznik strumienia przepływu |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| Przełącznik | Wanna/prysznic |
| Zawór zwrotny | Zintegrowany zawór zwrotny w wyjściu prysznica 1/2" |
| Rozeta ścienna | Metalowa |
| Zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym | Tak |
| Rodzaj strumienia | prysznic ręczny, jednostrumieniowy, 9,5 l/min |
| Wylewka | Stała |
| Długość węża | 1500 mm |
| Producent | Grohe |
| Kolor | Chrom |
489,00 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 489,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
