Grohe Rainshower Smartactive 310 system prysznicowy z termostatem phantom black 22119KF0

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Ramię prysznicowe | poziome obrotowe 450 mm |
| Termostat | Natynkowy z funkcją Aquadimmer |
| Przełącznik | Deszczownica/ prysznic ręczny |
| Wąż prysznicowy | wąż prysznicowy 1750 mm |
| GROHE Water Saving | Ogranicznik przepływu 9,5 l/min |
| GROHE TurboStat | Głowica termostatyczna |
| GROHE SafeStop | Blokada na 38°C |
| GROHE SafeStop Plus | W zestawie opcjonalny ogranicznik temperatury 43°C |
| GROHE CoolTouch | Brak ryzyka oparzeń o gorące powierzchnie |
| GROHE DreamSpray | Perfekcyjny natrysk |
| GROHE SmartTip | wybór strumienia natrysku przez naciśnięcie pierścienia na słuchawce |
| GROHE FastFixation | Regulowane górne mocowanie |
| SpeedClean | System przeciw osadom wapiennym |
| Przystosowany do podgrzewaczy przepływowych | o mocy min. 18 kW |
| Wykończenie | Matowe |
| Montaż | Ścienny |
| Producent | Grohe |
| Kolor | Phantom Black |
3782,00 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 3782,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
