Grohe Silverflex Long-Life wąż prysznicowy chrom 26346001
| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Długość | 1500 mm |
| Wykończenie | Matowe |
| Złączka | stożkowa z funkcją TwistStop |
| GROHE Long-Life | wersja wzmocniona |
| Odporność na ciśnienie | do 12 bar |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 500 N |
| Odporność na temperaturę | do 75°C |
| Przyłącze | G 1/2" x 1/2" |
| GROHE ProGrip | Uchwyty z radełkowaną strukturą |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| Wysyłka | Kurier |
| Producent | Grohe |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
114,90 zł / szt.
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 114,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
0 opinii
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
0 z 0 recenzji
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
