Grohe Start bateria zlewozmywakowa Matte Black 304702430 QuickFix

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Wysokość baterii | 310 mm |
|---|---|
| Zasięg wylewki | 228 mm |
| Wylewka | Obrotowa |
| Kąt obrotu | 150° |
| Głowica | GROHE SilkMove ceramiczna 28 mm |
| Montaż | Stojący |
| Powłoka | GROHE Long-Life chromowana |
| Osobne kanały wodne | Brak kontaktu wody z ołowiem i niklem |
| Rodzaj węży | Giętkie węże przyłączeniowe 3/8" |
| Wersja baterii | Jednootworowa |
| Rodzaj regulacji | Jednouchwytowa |
| Wysyłka | Darmowe |
| Kolor | Matte Black |
589,00 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 0 zł
Poprzednia najniższa cena: 589,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
