Grohe Vitalio Start System 250 system prysznicowy z termostatem Matte Black 266772430 QuickFix

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Ramię prysznicowe | Poziome obrotowe 390 mm |
|---|---|
| Termostat | Natynkowy z funkcją Aquadimmer |
| Przełącznik | Deszczownica/ prysznic ręczny |
| Uchwyt prysznica | Regulowany |
| GROHE Water Saving | Ogranicznik przepływu 9,5 l/min Deszczownica, słuchawka prysznicowa 5,7 l/min |
| Rodzaj węży | VitalioFlex Comfort 1750 mm 1/2" x 1/2" |
| GROHE TurboStat | Głowica termostatyczna |
| GROHE SafeStop | Blokada na 38°C |
| GROHE SafeStop Plus | W zestawie opcjonalny ogranicznik temperatury 43°C |
| GROHE DreamSpray | Perfekcyjny natrysk |
| Powłoka | GROHE Long-Life chromowana |
| SpeedClean | System przeciw osadom wapiennym |
| Kanał wodny | Wewnętrzny |
| ShockProof | Silikonowy pierścień chroniący słuchawkę w razie upadku |
| TwistStop | System zapobiegający skręcaniu węża prysznicowego |
| Montaż | Ścienny |
| Kolor | Matte Black |
1585,00 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 1585,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
