Płytka podłogowa Calacatta Paonazzo 59.5×59.5 ITT Ceramic
Podstawowe cechy produktu:
Wymiar: 59.5 cm x 59.5 cm
Pomieszczenie: Łazienka
Technologia: Gres szkliwiony
Zastosowanie: Na zewnątrz/Wewnątrz
Powierzchnia: Mat
Kraj pochodzenia: Hiszpania
SKU: ATLANTIS CALACSS
| Waga | 21,08 kg |
|---|---|
| Wymiary | 59,5 × 59,5 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 59.5 cm x 59.5 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 4 szt = 1.42 m2 |
| sztm2 | 4.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 1.42 |
| Ilość w kartonie | 0.36 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Tak |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania |
| Gatunek | 1 |
134,00 zł / m2 1 opakowanie to 1,42 m2
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 134,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707