Płytka podłogowa Inari Marengo Lappato 90×90 Keraben

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 × 90 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 90 cm x 90 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.62 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 1.62 |
| Ilość w kartonie | 0.81 |
| Styl | Industrialny |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Lappato |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Keraben |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania |
| Gatunek | 1 |
169,00 zł / m2 1 opakowanie to 1,62 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 169,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
