Płytka podłogowa Guero NG 25×25 Keros
Płytka podłogowa Guero TR 25×25 Keros
140,90 zł m2
Płytka podłogowa Guero ST 25×25 Keros
140,90 zł m2
Płytka podłogowa Guero AR 25×25 Keros
140,90 zł m2
Płytka podłogowa Guero LI 25×25 Keros
140,90 zł m2
Płytka podłogowa Guero BC 25×25 Keros
140,90 zł m2
Płytka podłogowa Guero CL 25×25 Keros
140,90 zł m2
Płytka podłogowa Guero GR 25×25 Keros
140,90 zł m2
Płytka podłogowa Guero SD 25×25 Keros
140,90 zł m2
Płytka podłogowa Guero CB 25×25 Keros
140,90 zł m2

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 25 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 25 cm x 25 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 16 szt = 1 m2 |
| sztm2 | 16.000000 |
| Ilość na palecie | 66 |
| Ilość w warstwie | 1 |
| Ilość w kartonie | 0.0625 |
| Styl | Minimalistyczny |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Kuchnia |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Rektyfikacja | Nie |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Keros |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 140,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
