Płytka elewacyjna Purple Rain 7.1x24x1 HF10 King Klinker
Płytka elewacyjna Manor House 7.1x24x1 HF11 King Klinker
1,90 zł / szt
Płytka elewacyjna Marrakesh Dust 7.1x24x1 HF01 King Klinker
1,50 zł / szt
Płytka elewacyjna Brick Street 7.1x24x1 HF05 King Klinker
1,86 zł / szt
Płytka elewacyjna Deep Purple 7.1x24x1 HF08 King Klinker
1,80 zł / szt
Płytka elewacyjna Noc Polarna 6.5x25x1 King Klinker
1,62 zł / szt
Płytka elewacyjna Brązowa Szkliwiona 6.5x25x1 King Klinker
1,80 zł / szt
Płytka klinkierowa utrzymana w konwencji przesiąkniętego wspomnieniami i pełnego dyskretnego uroku, starego domu, którego klimat subtelnie budują delikatne defekty, w postaci wiecznie skrzypiącego stopnia na drewnianych schodach czy lekko obluzowanych zawiasów.
Old house to naturalny klinkier w żywym, mahoniowym odcieniu z ciemnymi barwieniami o nieregularnej, szorstkiej strukturze.

gwarancja trwałości koloru odporny na warunki atmosferyczne produkt przyjazny dla środowiska

odpady produkcyjne w 100% podajemy recyklingowi produkt zgodny ze standardami ETICS
Rodzaj powierzchni old brick
Mrozoodporność zgodnie z PN-EN ISO 10545-12 odporne
Nasiąkliwość zgodnie z PN-EN ISO 10545-3 ~ 3%
Reakcja na ogień klasa A1
Wytrzymałość na zginanie zgodnie z PN-EN 10545-4 powyżej 13 N/mm2
Siła łamiąca zgodnie z PN-EN ISO 10545-4 powyżej 800 N
Zapotrzebowanie na 1 m2:
- 48 sztuk
Przy obliczaniu zużycia na m2 przyjęto szerokość fugi 12mm
| Waga | 0,402 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24 × 7,1 × 1 cm |
| Jednostka | szt |
| Grubość | 1 cm |
| Wymiar | 24 cm x 7.1 cm |
| sztm2 | 0.000000 |
| Ilość na palecie | 2880 |
| Ilość w warstwie | 48 |
| Ilość w kartonie | 1 |
| Styl | Industrialny |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Salon |
| Technologia | Klinkier |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
| Mrozoodporność | Tak |
| Efekt | Cegły |
| Kraj pochodzenia | Polska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 1,86 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
