Płytka elewacyjna Rubinowa Czerwień 6.5x25x1 King Klinker
Płytka klinkierowa Rubinowa czerwień swą nazwą nawiązuje do rzadkiego minerału o szkarłatnym zabarwieniu. Naturalna, klasyczna i głęboka czerwień gładkiego, jednolitego klinkieru, świetnie sprawdza się w przypadku projektów łagodnie zmierzających w stronę uniwersalnego i ponadczasowego charakteru.

gwarancja trwałości koloru odporny na warunki atmosferyczne produkt przyjazny dla środowiska

odpady produkcyjne w 100% podajemy recyklingowi produkt zgodny ze standardami ETICS
Rodzaj powierzchni gładka
Mrozoodporność zgodnie z PN-EN ISO 10545-12 odporne
Nasiąkliwość zgodnie z PN-EN ISO 10545-3 ~ 3%
Reakcja na ogień klasa A1
Wytrzymałość na zginanie zgodnie z PN-EN 10545-4 powyżej 13 N/mm2
Siła łamiąca zgodnie z PN-EN ISO 10545-4 powyżej 800 N
Zapotrzebowanie na 1 m2:
- 50 sztuk
Przy obliczaniu zużycia na m2 przyjęto szerokość fugi 12mm
| Waga | 0,378 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 6,5 × 1 cm |
| Jednostka | szt |
| Grubość | 1 cm |
| Wymiar | 25 cm x 6.5 cm |
| sztm2 | 0.000000 |
| Ilość na palecie | 3000 |
| Ilość w warstwie | 50 |
| Ilość w kartonie | 1 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Technologia | Klinkier |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | KIng Klinker |
| Efekt | Cegły |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 1,50 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
