Parapet Rubinowa Czerwień 28x12x1.5 King Klinker
Parapet Rubinowa Czerwień 35x12x1.5 King Klinker
8,80 zł / szt
Parapet Rubinowa Czerwień 31x12x1.5 King Klinker
7,70 zł / szt
Parapet Rubinowa Czerwień 24.5x12x1.5 King Klinker
5,30 zł / szt
Parapet Rubinowa Czerwień 22x12x1.5 King Klinker
5,20 zł / szt
Parapet Rubinowa Czerwień 15x12x1.5 King Klinker
3,50 zł / szt
Parapet Rubinowa Czerwień 20x12x1.5 King Klinker
4,45 zł / szt
Parapety klinkierowe King Klinker to najwyższa jakości gwarantująca dożywotnią trwałość i brak konieczności konserwacji!
Ceramiczne parapety zewnętrzne wykonane z klinkieru to doskonała alternatywa dla innych rozwiązań. Klinkier King Klinker jest materiałem całkowicie odpornym na czynniki atmosferyczne, jest materiałem odpornym na mróz ,jak też na silnie żrące związki kwasowe, oraz zasadowe. Klinkierowe parapety są bardzo łatwe w utrzymania czystości, w zasadzie nie wymagają żadnych prac pielęgnacyjnych, ani konserwacji.
Oferowane przez firmę King Klinkier parapety klinkierowe wykonane są
z klinkieru ekstrudowanego, dzięki czemu materiał ceramiczny zachowuje swą strukturę nadając produktowi wyjątkową trwałość.
Parapety klinkierowe King Klinker mają również odpowiedni kształt dla maksymalnej ochrony ściany budynku przed opadami.
Parapety klinkierowe King Klinker mogą być dopasowane do każdego okna, niezależnie od głębokości wnęki.

| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Grubość [mm] | 15 mm |
| Długość [mm] | 280 mm |
| Szerokość [mm] | 120 mm |
| Powierzchnia | Mat |
| Rektyfikacja | Nie |
| Technologia | Klinkier |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
| Mrozoodporność | Tak |
| Kolor | Ceglasty |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Kraj pochodzenia | Polska |
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 6,70 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
