Kludi Bateria umywalkowa Louva czarny mat 242723975

| Wysokość baterii | 130 mm |
|---|---|
| Zasięg wylewki | 125 mm |
| Wylewka | Stała |
| Rodzaj regulacji | Jednouchwytowa |
| Wersja baterii | Jednootworowa |
| Wężyki ciśnieniowe | G 3/8 |
| Przepływ wody | 5 l/min przy ciśnieniu 3 bar |
| Montaż | Stojący |
| Wykończenie | Matowe |
| Producent | Kludi |
| Kolor | Czarny |
855,00 zł / szt.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 855,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
