Kludi Bateria umywalkowa Louva czarny mat 242823975

| Wysokość baterii | 165 mm |
|---|---|
| Zasięg wylewki | 135 mm |
| Wylewka | Stała |
| Przepływ wody | 5 l/min przy ciśnieniu 3 bar |
| Wężyki ciśnieniowe | G 3/8 |
| Wersja baterii | Jednootworowa |
| Rodzaj regulacji | Jednouchwytowa |
| Wykończenie | Matowe |
| Montaż | Stojąca |
| Producent | Kludi |
| Kolor | Czarny |
1002,00 zł / szt.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 1002,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
