Płytka tarasowa Escala Brown koraTer 59.8×59.8×1.8 Korzilius

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 59,8 × 59,8 × 1,8 cm |
| Jednostka | m2 |
| Grubość | 1.8 cm |
| Wymiar | 59.8 cm x 59.8 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 0.72 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 23.04 |
| Ilość w warstwie | 0.72 |
| Ilość w kartonie | 0.36 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Taras, Balkon, Ogród |
| Antypoślizgowość | R11 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Brązy |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Korzilius |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
143,90 zł / m2 1 opakowanie to 0,72 m2
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 143,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
