Płytka podłogowa drewnopodobna Mountain Ash Gold Str 119.8×19 Korzilius

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 119,8 × 19 × 1 cm |
| Jednostka | m2 |
| Grubość | 1 cm |
| Wymiar | 119.8 cm x 19 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 7 szt = 1.59 m2 |
| sztm2 | 7.000000 |
| Ilość na palecie | 57.24 |
| Ilość w warstwie | 1.59 |
| Ilość w kartonie | 0.228 |
| Styl | Industrialny |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Beże |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Korzilius |
| Efekt | Drewna |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
132,84 zł / m2 1 opakowanie to 1,59 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 132,84 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
