Płytka podłogowa drewnopodobna Wood Craft Grey Str 179.8×23 Korzilius

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 179,8 × 23 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 179.8 cm x 23 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 4 szt = 1.24 m2 |
| sztm2 | 4.000000 |
| Ilość na palecie | 44.64 |
| Ilość w warstwie | 1.24 |
| Ilość w kartonie | 0.41 |
| Styl | Industrialny |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Szarości |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Korzilius |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
176,32 zł / m2 1 opakowanie to 1,24 m2
Dostępność: na zamówienie Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h z informacją o planowanym terminie realizacji.
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 176,32 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
