Płytka podłogowa Marmo Morocco Black 119.7×59.7 Poler La Mania
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 119,7 × 59,7 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 119.7 cm x 59.7 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.43 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 1.43 |
| Ilość w kartonie | 0.715 |
| Wysyłka | Darmowe |
| Pomieszczenie | Salon |
| Technologia | Gres podbarwiany w masie |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | La Mania |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
189,00 zł / m2 1 opakowanie to 1,43 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 0 zł
Poprzednia najniższa cena: 189,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
