Płytka podłogowa drewnopodobna Chevron Vero Rovere 11×54 MA8X Marazzi

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 54 × 11 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 54 cm x 11 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 16 szt = 0.94 m2 |
| sztm2 | 16.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 0.94 |
| Ilość w kartonie | 0.06 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Brązy |
| Tonalność | V2 |
| Rektyfikacja | Nie |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Tak |
| Efekt | Drewna |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Marazzi |
159,00 zł / m2 1 opakowanie to 0,94 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 159,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
