Płytka podłogowa Mineral Iron Brill 75×75 MASH Marazzi

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 × 75 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 75 cm x 75 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.125 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 47.25 |
| Ilość w warstwie | 1.125 |
| Ilość w kartonie | 0.5625 |
| Styl | Glamour |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Szarości |
| Tonalność | V2 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Lappato |
| Mrozoodporność | Tak |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Marazzi |
139,90 zł / m2 1 opakowanie to 1,125 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 139,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
