Płytka podłogowa drewnopodobna Treverkview Miele RT 20×120 M0DT Marazzi

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 × 20 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 120 cm x 20 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 4 szt = 0.96 m2 |
| sztm2 | 4.000000 |
| Ilość na palecie | 38.4 |
| Ilość w warstwie | 0.96 |
| Ilość w kartonie | 0.24 |
| Styl | Industrialny |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Salon |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Technologia | Gres barwiony w masie |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Beże |
| Tonalność | V3 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Tak |
| Efekt | Drewna |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Marazzi |
159,00 zł / m2 1 opakowanie to 0,96 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 159,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
