Mozaika gresowa Balance Stone Poler 29.8×29.8×0.6 Tubądzin Zień
Listwa gresowa Balance Stone Poler 22.8×59.8×0.6 Tubądzin Zień
128,63 zł / szt
Płytka podłogowa Balance Stone Poler 79.8×79.8×0.8 Tubądzin Zień
233,58 zł m2
Płytka podłogowa Balance Stone Poler 59.8×59.8×0.8 Tubądzin Zień
215,87 zł m2
Płytka podłogowa Balance Stone Poler 119.8×119.8×0.6 Tubądzin Zień
346,49 zł m2
Płytka podłogowa Balance Stone Poler 59.8×119.8×0.8 Tubądzin Zień
256,49 zł m2
| Waga | 18,96 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Grubość [mm] | 6 mm |
| Długość [mm] | 298,00 mm |
| Szerokość [mm] | 298,00 mm |
| Powierzchnia | Poler |
| Rektyfikacja | Tak |
| Mrozoodporność | Tak |
| Pomieszczenie | Łazienka, Kuchnia, Salon i Sypialnia, Hol i przedpokój, Obiekt Inwestycyjny |
| Jednostka | szt |
| Ilość na palecie | 420 |
| Ilość w warstwie | 14 |
| Ilość w kartonie | 1 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Producent | Tubądzin |
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 169 zł
Poprzednia najniższa cena: 88,89 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
