Obraz gresowy Tortora Flowers B Element 3 59.8×119.8 Domino
Płytka podłogowa Tortora Grey Mat 59.8×119.8 Domino
115,13 zł m2
Płytka podłogowa Tortora Grey Mat 59.8×59.8 Domino
86,35 zł m2
Obraz gresowy Tortora Flowers B Element 4 59.8×119.8 Domino
237,52 zł / szt
Obraz gresowy Tortora Flowers B Element 2 59.8×119.8 Domino
237,52 zł / szt
Obraz gresowy Tortora Flowers B Element 1 59.8×119.8 Domino
237,52 zł / szt
Obraz gresowy Tortora Flowers A Element 4 59.8×119.8 Domino
237,52 zł / szt
Obraz gresowy Tortora Flowers A Element 3 59.8×119.8 Domino
237,52 zł / szt
Obraz gresowy Tortora Flowers A Element 2 59.8×119.8 Domino
237,52 zł / szt
Obraz gresowy Tortora Flowers A Element 1 59.8×119.8 Domino
237,52 zł / szt

| Waga | 18,96 kg |
|---|---|
| Wymiary | 119,8 × 59,8 × 0,8 cm |
| Gatunek | 1 |
| Grubość | 0.8 cm |
| Rodzaj materiału | Płytka ścienna |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Producent | Domino |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| sztm2 | 0.000000 |
| Ilość na palecie | 30 |
| Ilość w warstwie | 1 |
| Ilość w kartonie | 1 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Jednostka | szt |
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 237,52 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
