Płytka podłogowa Pisa Gold Połysk 60×120 Pamesa
Podstawowe cechy produktu:
Wymiar: 120 cm x 60 cm
Zastosowanie: Wewnątrz
Powierzchnia: Połysk
Klasa ścieralności: PEI 4
Kraj pochodzenia: Hiszpania
SKU: PAMESA1
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 × 60 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 120 cm x 60 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.44 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 46.08 |
| Ilość w warstwie | 1.44 |
| Ilość w kartonie | 0.72 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Tonalność | V4 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Połysk |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania |
| Gatunek | 1 |
129,00 zł / m2 1 opakowanie to 1,44 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 129,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707