Płytka podłogowa Calacatta Sparkle Gold Mat 59.8×119.8 Paradyż
Podstawowe cechy produktu:
Grubość: 0.9 cm
Wymiar: 119.8 cm x 59.8 cm
Styl: Glamour
Pomieszczenie: Łazienka
Antypoślizgowość: R9
Technologia: Gres szkliwiony
Zastosowanie: Na zewnątrz/Wewnątrz
Waga: 22 kg
SKU: R-R-0,6X1,2-1-CASP.GO
| Waga | 22 kg |
|---|---|
| Wymiary | 119,8 × 59,8 × 0,9 cm |
| Jednostka | m2 |
| Grubość | 0.9 cm |
| Wymiar | 119.8 cm x 59.8 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.43 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 42.9 |
| Ilość w warstwie | 1.43 |
| Ilość w kartonie | 0.715 |
| Styl | Glamour |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 5 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Paradyż |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
155,20 zł / m2 1 opakowanie to 1,43 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 155,20 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707