Paradyż Uniwersalna Listwa Metalowa Gold Profil Mat 2×89.8
Podstawowe cechy produktu:
Grubość: 0.8 cm
Wymiar: 89.8 cm x 2 cm
Pomieszczenie: Łazienka
Zastosowanie: Wewnątrz
Powierzchnia: Mat
Producent: Paradyż
Kraj pochodzenia: Polska
Waga: 0.14 kg
SKU: L---020X898-1-UNIW.MEPRGO
| Waga | 0,14 kg |
|---|---|
| Wymiary | 89,8 × 2 × 0,8 cm |
| Jednostka | szt |
| Grubość | 0.8 cm |
| Wymiar | 89.8 cm x 2 cm |
| sztm2 | 0.000000 |
| Ilość na palecie | 1728 |
| Ilość w warstwie | 54 |
| Ilość w kartonie | 1 |
| Wysyłka | Kurier |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Nie |
| Producent | Paradyż |
| Kraj pochodzenia | Polska |
105,72 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 7-14 dni
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 105,72 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707