Parapet Grafitowy połysk 30×14.8×1.3 Cerrad
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Grubość [mm] | 13 mm |
| Długość [mm] | 300,00 mm |
| Szerokość [mm] | 148 mm |
| Powierzchnia | Połysk |
| Rektyfikacja | Nie |
| Technologia | Klinkier |
| Kolor | Graphite |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Cerrad |
5,03 zł / szt.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 5,03 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
0 opinii
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
0 z 0 recenzji
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
