Płytka elewacyjna Argilla Terra Mat 7.4x30x0.9 Cerrad
Płytka elewacyjna Argilla Ivory Mat 7.4x30x0.9 Cerrad
78,99 zł m2
Płytka elewacyjna Argilla Tobacco Mat 7.4x30x0.9 Cerrad
78,99 zł m2
Płytka elewacyjna Argilla Mocca Light Mat 7.4x30x0.9 Cerrad
78,99 zł m2
Płytka elewacyjna Argilla Mocca Mat 7.4x30x0.9 Cerrad
78,99 zł m2
Płytka elewacyjna Argilla Walnut Mat 7.4x30x0.9 Cerrad
78,99 zł m2
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 22 szt = 0.48 m2 |
| Grubość [mm] | 9 mm |
| Długość [mm] | 300,00 mm |
| Szerokość [mm] | 74,00 mm |
| Rodzaj materiału | Płytka ścienna |
| Efekt | Kamienia |
| Ilość twarzy | 48 |
| Powierzchnia | Mat |
| Rektyfikacja | Nie |
| Technologia | Klinkier |
| Jednostka | m2 |
| sztm2 | 22.000000 |
| Ilość w warstwie | 0.48 |
| Ilość w kartonie | 0.021 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Cerrad |
| Kraj pochodzenia | Polska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka 24h
Koszt dostawy od: 169 zł
Poprzednia najniższa cena: 78,99 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
