Płytka elewacyjna Kallio Tar 15×45 Cerrad
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 9 szt = 0.6 m2 |
| Grubość [mm] | 9 mm |
| Długość [mm] | 450 mm |
| Szerokość [mm] | 150 mm |
| Powierzchnia | Mat Struktura |
| Technologia | Klinkier |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Rektyfikacja | Nie |
| Efekt | Kamienia |
| Ilość twarzy | 4 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Producent | Cerrad |
79,92 zł / m2 1 opakowanie to 0,6 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 79,92 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
