Płytka podłogowa Alberon / Ashwood Umbra 20×60 ALR 05 Ceramika Gres
Płytka podłogowa Alberon / Ashwood Krem 20×60 ALR 02 Ceramika Gres
93,73 zł m2
Płytka podłogowa Alberon / Ashwood Beż 20×60 ALR 03 Ceramika Gres
93,73 zł m2
Płytka podłogowa Alberon / Ashwood Brąz 20×60 ALR 04 Ceramika Gres
93,73 zł m2
Płytka podłogowa Alberon / Ashwood Szary 20×60 ALR 12 Ceramika Gres
93,73 zł m2
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Grubość [mm] | 8,5 mm |
| Długość [mm] | 600,00 mm |
| Szerokość [mm] | 200,00 mm |
| Ilość w Opakowaniu | 12 szt = 1.44 m2 |
| Powierzchnia | Mat |
| Wykończenie | Matowe |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Rektyfikacja | Nie |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Materiał | Gres |
| Efekt | Drewna |
| Kolekcja | Alberon |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Mrozoodporność | Tak |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Jednostka | m2 |
| sztm2 | 12.000000 |
| Ilość na palecie | 51.84 |
| Ilość w warstwie | 1.44 |
| Ilość w kartonie | 0.12 |
| Kraj pochodzenia | Polska |
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 93,73 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
