Płytka podłogowa Argilla Tobacco Mat 30x60x0.8 Cerrad
Płytka podłogowa Argilla Ivory Mat 30x60x0.8 Cerrad
72,29 zł m2
Płytka podłogowa Argilla Mocca Light Mat 30x60x0.8 Cerrad
72,29 zł m2
Płytka podłogowa Argilla Mocca Mat 30x60x0.8 Cerrad
72,29 zł m2
Płytka podłogowa Argilla Walnut Mat 30x60x0.8 Cerrad
72,29 zł m2
Płytka podłogowa Argilla Terra Mat 30x60x0.8 Cerrad
72,29 zł m2
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 8 szt = 1.44 m2 |
| Grubość [mm] | 8 mm |
| Długość [mm] | 600,00 mm |
| Szerokość [mm] | 300 mm |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Powierzchnia | Mat |
| Rektyfikacja | Nie |
| Technologia | Klinkier |
| Efekt | Kamienia |
| Ilość twarzy | 8 |
| sztm2 | 8.000000 |
| Jednostka | m2 |
| Ilość w warstwie | 1.44 |
| Ilość w kartonie | 0.18 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Cerrad |
| Kraj pochodzenia | Polska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 169 zł
Poprzednia najniższa cena: 78,99 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
