Płytka podłogowa Balance Stone Mat 119.8×119.8×0.6 Tubądzin Zień
Listwa gresowa Balance Stone Mat 22.8×59.8×0.6 Tubądzin Zień
128,63 zł / szt
Mozaika gresowa Balance Stone Mat 29.8×29.8×0.6 Tubądzin Zień
88,89 zł / szt
Płytka podłogowa Balance Stone Mat 79.8×79.8×0.8 Tubądzin Zień
193,39 zł m2
Płytka podłogowa Balance Stone Mat 59.8×59.8×0.8 Tubądzin Zień
166,49 zł m2
Płytka podłogowa Balance Stone Mat 59.8×119.8×0.8 Tubądzin Zień
215,87 zł m2
| Waga | 18,96 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 2.88 m2 |
| Grubość [mm] | 6 mm |
| Długość [mm] | 1198 mm |
| Szerokość [mm] | 1198 mm |
| Powierzchnia | Mat |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Mrozoodporność | Tak |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Pomieszczenie | Łazienka, Kuchnia, Salon i Sypialnia, Hol i przedpokój, Obiekt Inwestycyjny |
| Jednostka | m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 69.12 |
| Ilość w warstwie | 2.88 |
| Ilość w kartonie | 1.44 |
| Producent | Tubądzin |
| Kraj pochodzenia | Polska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 169 zł
Poprzednia najniższa cena: 301,44 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
