Płytka Podłogowa Calacatta Gold Mat 119.7×119.7 Cerrad
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 119,7 × 119,7 × 0,6 cm |
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 1 szt = 1.43 m2 |
| Grubość | 0.6 cm |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Efekt | Marmuru |
| Mrozoodporność | Tak |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Jednostka | m2 |
| sztm2 | 0.000000 |
| Ilość w kartonie | 1.43 |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Producent | Cerrad |
| Ilość w warstwie | 1.43 |
| Kolor | Gold |
144,90 zł / m2 1 opakowanie to 1,43 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 169 zł
Poprzednia najniższa cena: 144,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
