Płytka podłogowa Calmness Black Mat 119.7×119.7×0.8 La Mania
Płytka podłogowa Calmness Pearl Mat 119.7×119.7×0.8 La Mania
174,93 zł m2
Płytka podłogowa Calmness White Mat 119.7×119.7×0.8 La Mania
174,93 zł m2
Płytka podłogowa Calmness Pearl Poler 119.7×119.7×0.8 La Mania
244,93 zł m2
Płytka podłogowa Calmness White Poler 119.7×119.7×0.8 La Mania
244,93 zł m2
Płytka podłogowa Calmness Black Poler 119.7×119.7×0.8 La Mania
244,93 zł m2
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 1 szt = 1.43 m2 |
| Grubość [mm] | 8 mm |
| Długość [mm] | 1197 mm |
| Szerokość [mm] | 1197 mm |
| Materiał | Gres |
| Powierzchnia | Mat |
| Ilość twarzy | 8 |
| Wykończenie | Matowe |
| Kolor | Black |
| Efekt | Kamienia |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Jednostka | m2 |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Mrozoodporność | Tak |
| sztm2 | 1.000000 |
| Ilość w warstwie | 1.43 |
| Ilość w kartonie | 1.43 |
| Producent | La Mania |
| Kraj pochodzenia | Polska |
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 169 zł
Poprzednia najniższa cena: 174,93 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
