Płytka podłogowa Concorde Mat 79.8×79.8×0.8 Tubądzin

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Jednostka | m2 |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.27 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 57.15 |
| Ilość w warstwie | 1.27 |
| Ilość w kartonie | 0.635 |
| Wysyłka | Transport |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Kolorystyka | Szarości |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 5 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Tubądzin |
| Gatunek | 1 |
| Długość [mm] | 798,00 mm |
| Szerokość [mm] | 798,00 mm |
| Grubość [mm] | 8 mm |
136,20 zł / m2 1 opakowanie to 1,27 m2
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 169 zł
Poprzednia najniższa cena: 136,20 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
