Płytka podłogowa Davos Ivory Mat 59.7×119.7×0.8 Ceramica Limone
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.43 m2 |
| Grubość [mm] | 8 mm |
| Długość [mm] | 1197 mm |
| Szerokość [mm] | 597 mm |
| Powierzchnia | Mat |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Efekt | Kamienia |
| Kolor | Ivory |
| Rektyfikacja | Tak |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Mrozoodporność | Tak |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Jednostka | m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 51.48 |
| Ilość w warstwie | 1.43 |
| Ilość w kartonie | 0.715 |
| Producent | Ceramica Limone |
| Kraj pochodzenia | Polska |
113,90 zł / m2 1 opakowanie to 1,43 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: zł
Poprzednia najniższa cena: 113,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
0 opinii
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
0 z 0 recenzji
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
