Płytka podłogowa Downtown Grey Mat 60×60 Stargres

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 60 cm |
| Gatunek | 1 |
| Grubość | 8 mm |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Powierzchnia | Mat |
| Rektyfikacja | Tak |
| Efekt | Betonu |
| Mrozoodporność | Tak |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 60 cm x 60 cm |
| Pomieszczenie | Kuchnia |
| sztm2 | 0.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 0 |
| Ilość w kartonie | 0.36 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Kraj pochodzenia | Polska |
67,00 zł / m2 1 opakowanie 1,44 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 67,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
